Onze medewerkers zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar op telefoonnummer: 0174-624057. De pechhulpdienst van Vemo Lease is 7 dagen per week en 24 uur per dag bereikbaar op nummer: 0174-624057.

Het algemene e-mailadres van Vemo Lease is info@vemolease.nl.

Uw contactpersonen

Richard Baljeu

Richard-05

Marcel Speelman

Marcel-03

Lease adviseur binnen- / buitendienst

marcel@vemolease.nl

Fedor de Groot

Fedor-03

Coördinator/ leaseadviseur binnendienst

fedor@vemolease.nl

Niels Overgaauw

Niels-01

Lease adviseur buitendienst

niels@vemolease.nl

Helene van der Meer

Helene-02

Medewerkster verzekeringen en contractbeheer

helene@vemolease.nl

Margriet van Dijk

Margriet-01

Medewerkster schade en bekeuringen

margriet@vemolease.nl

Brian Pas

Brian-01

Controller

brian@vemolease.nl

Werner Bos

Werner-02

Financieel medewerker

werner@vemolease.nl

Chiel Hoogendijk

Giel-01

Rent coordinator en lease adviseur buitendienst

chiel@vemolease.nl