Ons team

Onze medewerkers zijn van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur telefonisch bereikbaar op telefoonnummer: 0174-624057. De pechhulpdienst van Vemo Lease is 7 dagen per week en 24 uur per dag bereikbaar op nummer: 0174-624057.

Het algemene e-mailadres van Vemo Lease is info@vemolease.nl.

Uw contactpersonen

Richard Baljeu

Directeur

richard@vemolease.nl

Marcel Speelman

Lease adviseur binnen- / buitendienst

marcel@vemolease.nl

Fedor de Groot

Coördinator/ leaseadviseur binnendienst

fedor@vemolease.nl

Niels Overgaauw

Lease adviseur buitendienst

niels@vemolease.nl

Werner Bos

Financieel medewerker

werner@vemolease.nl

Margriet van Dijk

Medewerkster schade en bekeuringen

margriet@vemolease.nl

rick wiekeraad

Controller

rick@vemolease.nl

Bob Wissenburg

Rentmedewerker

bob@vemolease.nl
06-39037251

Chiel Hoogendijk

Rent coordinator en lease adviseur buitendienst

chiel@vemolease.nl
06-12507890